Dodejte vaší půdě humínové kyseliny, uhlík, podpoříte růst plodin.

Základem každé půdy je humus. A pokud je ho příliš malá vrstva, rostliny nemají odkud brát živiny a minerály a půda není úrodná. Kromě toho ztrácí schopnost absorbovat vodu a každý přívalový déšť je pro ni hrozbou.

S Humacem®Agro vytvoříme vrstvu humusu.

Humac®Agro je ekologické hnojivo, které obsahuje 62 % humínových kyselin v sušině a 62 % uhlíku v huminových kyselinách. Působí na tvorbu humusu po dobu 4 - 5 let, zemědělsky využívaná půda po tuto dobu neztrácí svůj obsah humusu. 500 kg Humacu®Agro se plně rovná 20 až 50 tunám maštalního hnoje.

S Vitalonem budou rostliny lépe plodit.

Český výrobek Vitalon 2000 koncetrát obsahuje komplex anorganických solí a kyseliny vinné a citrónové, který příznivě ovlivňuje fotosyntetické procesy. Rostlině tak dávají impuls, aby si z půdy brala více živin a lépe prospívala a v souvoslosti s ochrannými postřiky se stávala daleko odolnější vůči napadení chorobami. Výsledkem toho jsou plody větší a mají vyšší obsah cukru, což je důležité zejména u řepy, či vinné révy, také jsou mnohem odolnější proti plísním, virům, bakteriím, škůdcům, povětrnostním vlivům.