Díky bezpilotním letadlům ušetříte peníze i čas.

A zajistíte postřik i v hůře přístupných místech.

I oblasti zemědělství se týká nedostatek pracovních sil. Naštěstí je možné využít moderní techniku pro celou řadu prací – bezpilotní letadla. I když se podle mnohých jedná o hračku, v zemědělství a lesnictví bezpilotní letadla mají obrovský potenciál.

S bezpilotním letadlem zajistíme jakýkoliv postřik.

Pomocí bezpilotních letadel zajistíme letecké postřiky porostů od kapalných hnojiv přes přípravky na ochranu rostlin až po desikanty. Naprogramujeme nastavení výšku letu, dávku postřiku, rychlost letu, důkladně zmapujeme území a překážky. Uděláme koncentrát, který nalijeme do bezpilotního letadla a pak už je to všechno na něm.

S jedním bezpilotním letadlem zvládneme v průměru 4 hektary za hodinu, na větší plochy už je potřeba více bezpilotních letadel, tvz. letku nebo více času. 

Bezpilotní letadlo můžeme použít během celé doby vegetace.

Bezpilotní letadla využíváme zásadně v náročném terénu, který je běžnou technikou složitě dostupný. V případě potřeby také můžeme opatřit postřikem porost v době vegetace, do kterého běžnými stroji nemůžeme vjet, abychom nezpůsobili zbytečné ztráty. Bezpilotní letadla jsou také skvělými pomocníky pro desikaci před sklizní brambor.

 Vyzkoušejte moderní techniku, na které výrazně ušetříte.

 

Chci to vyzkoušet

 

Certifikace:

Osvědčení II. stupně